Seřizovač - obsluha výrobní linky

Job ID:  38616
Location:

Skrivany, Kralovehradecky kraj, CZ

Education Level:  Basic School
Location Type:  On-site
Talent Area:  Production/Technicians

Co vás čeká?

Hledáme kolegu, parťáka do nepřetržitého provozu k výrobní lince.

Budete odpovídat za chod linky s cílem plnit požadovaný výkon, efektivitu a kvalitu výroby, seřizovat a provádět drobné opravy strojního zařízení.

Jste vhodný kandidát?

Ano, pokud splňujete tyto požadavky, vše ostatní vás naučíme!

  • Vhodné i pro absolventy učilišť nebo středních škol
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Aktivní přístup a samostatnost
  • Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci ve stabilní společnosti - záruka výplaty v řádném termínu,
  • propracovaný systém zaškolení,
  • přátelskou atmosféru,
  • příplatky dle Zákoníku práce za odpolední, noční, nepřetržitý provoz
  • 1,5 stravenky za odpracovanou směnu - zaměstnanec platí 20kč/den, zbytek firma,
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na „Vánoce“ a dovolenou,
  • příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví,
  • vlastní rekreační zařízení,
  • 5 tydnů dovolené a řadu dalších atraktivních benefitů garantovaných Kolektivní smlouvou
  • nejdříve smlouvu na dobu určitou, pak možnost prodloužení