Seřizovač

Location:

Skrivany, Kralovehradecky kraj

Job ID:  21285
Estimated Travel:  0%
Contract Type:
Talent Area:  3613

Trivium Packaging je světovým lídrem v oblasti kovových obalů působící ve více než 60 lokalitách po celém světě. Zaměstnává téměř 8 tisíc lidí a jeho roční tržby činí přibližně 2,7 mld. USD.  Trivium slouží rozmanité řadě zákazníků na různých koncových trzích, jako jsou potraviny, mořské plody, krmivo pro domácí zvířata, kojenecká výživa, krása a osobní péče, péče o domácnost a prémiové nápoje.

Náplň práce

  • odpovídá za chod výrobní linky s cílem plnit požadovanou efektivitu a kvalitu výroby
  • seřizuje a provádí drobné opravy strojního zařízení

Požadujeme

  • technické myšlení a manuální zručnost
  • aktivní přístup a samostatnost

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou po úspěšném zapracování
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,- za každou odpracovanou směnu
  • kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví; příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

V Triviu jsou lidé hnací silou všech našich úspěchů. Přináší odborné znalosti a talent. Skrze jejich odhodlání, energii a zaměření na zlepšování všeho, co dělají, nám pomáhají vyniknout. Naším společným cílem je být volbou číslo jedna pro zákazníky, kteří hledají udržitelné řešení kovových obalů.